30.4 C
Nepal
Saturday, July 20, 2024

३५ दिनमा २५ सहकारी संस्था कालोसूचीमा,दिनहु बढ्दो

कर्जा सूचना केन्द्रका अनुसार ३५ दिनको अवधिमा २५ वटा संस्था कालोसूचीमा परेका छन् ।

विभिन्न व्यक्ति र संघ-संस्थाले दिएको उजुरीका आधारमा केन्द्रले बिभिन्न बचत तथा ऋण सहकारी, बहुद्देश्यीय सहकारी, कृषि सहकारी लगायतका सहकारी कालोसुचिमा परका छन ।

त्यस्तै केन्द्रका अनुसार कालोसूचीमा पर्ने सहकारीमा डिलीबजार पिपलबोट सेभिङ एन्ड क्रेडिट को-अपरेटिभ, शिखरदीप बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था, तुलसी बहुमुखी सहकारी संस्था, नागरिक कल्याण बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था, मेगा ड्रिम बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था, शिवशिखर बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था उमा ,गौरी कृषि सहकारी संस्था, प्रारम्भिक सेभिङ एन्ड क्रेडिट को-अपरेटिभ कालोसुचिमा परेका छन ।

त्यस्तैगरी बिन्दवासिनी बचत तथा ऋण सहकारी र साना वित्त विकास बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था, नेपाल मोडल बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था , नागरिक विकास सेभिङ एन्ड क्रेडिट को–अपरेटिभ, ग्रिनरी सेभिङ एन्ड क्रेडिट को–अपरेटिभ, ओम शान्ति सेभिङ एन्ड क्रेडिट को-अपरेटिभ, आगन्तुक सेभिङ एन्ड क्रेडिट को-अपरेटिभ र नागरिक कल्याण बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था कालोसूचीमा परेका छन् ।

त्यस्तै जनशक्ति बचत तथा ऋण सहकारी संस्था र साकुरा सेभिङ एन्ड क्रेडिट को-अपरेटिभ, अरुण उपभोक्ता सहकारी संस्था, मित्रमिलन बचत तथा ऋण सहकारी, लुम्बिनी बचत तथा ऋण सहकारी, कर्नर सेभिङ एन्ड क्रेडिट को-अपरेटिभ, माझी गाउँ बहुद्देश्यीय सहकारी संस्था, सुविधा कृषि सहकारी कालोसूचीमा परेका छन् ।

सहकारी संस्थाहरुले सदस्यको पैसा सेयर बजार, घरजग्गा जस्ता क्षेत्रमा लगानी गर्ने लगायतका कार्य गर्नाले कर्जा समयमा भुक्तानी दिन नसक्दा कालोसूचीमा पर्ने गरेका हुन ।

खातामा पर्याप्त रकम नभई चेक काटेर कालोसूचीमा पर्नेहरुको संख्या झनै बढ्दो छ ।

spot_img
Latest news
Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here