21.5 C
Nepal
Tuesday, July 23, 2024

असार २३, २४, ३० र ३१ गते बैंक तथा क्लियरिङ हाउस रातिसम्म खुल्ला हुने

बैंक तथा वित्तीय संस्था चालु आर्थिक वर्षको अन्तिम महिना असारका अबका सार्वजनिक विदाका दिनमा समेत खुल्ला हुने भएका छन् ।

असार २४ गते(शनिवार), २३ गते(शुक्रबार)र असार ३० गते(शनिवार)को दिन समेत राति ८ बजेसम्म तथा असार ३१ गते(आइतबार) बेलुका ७ बजेसम्म राजश्व कारोबार गर्ने सबै बैंकहरु, चेक क्लियरिङ एवम् विद्युतीय रकम ट्रान्सफर(इएफटी)को फण्ड सेटलमेन्ट गर्ने अन्य बैंक तथा वित्तीय संस्थाहरुलाई सेवा प्रवाह गर्न नेपाल राष्ट्रबैंकले शुक्रबार एक सूचना जारी गर्दै निर्देशन दिएको हो ।

राजश्व संकलन, चेक क्लियरिङ एवम् विद्युतीय रकम ट्रान्सफरको फण्ड सेटलमेन्ट प्रयोजनका अर्थमन्त्रालय, महालेखा नियन्त्रक कार्यालयको अनुरोध बमोजिम लागि यो अवधिमा नेपाल क्लियरिङ हाउसको सेवा पनि खुल्लै राख्न केन्द्रीय बैंकले निर्देशन दिएको छ ।

spot_img
Latest news
Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here